JOHNNY DEPP  ~  JÁ A BLOG ~ AFFS

Leden 2010

Zazvonil zvonec a pohádky je konec

5. ledna 2010 v 18:01 | Katezar |  Diary & News
Ahoj zlata..dlouho jsem tu nebyla..Víte neměla jsem čas a ani chut neco pridat..Asi je tohle KONEC s blogem..Pokud se rozhodnu tenhle blog zabalit tak nebudu nic psát prostě v tomhle článku je vše vysvětlené..
Ted pořád s kámoškou někde lítáme a musim se začít víc učit...Teprv ted mi došlo,že bude lepší skončit..Víte našla sem tu hodně suprovích lidiček..A k nim na blog budu chodit i nadále..Pořád sem stěhovala blogy ale až na tomhle jsem si to pořádně užívala..
MOŽNÁ SE VRÁTÍM , MOŽNÁ NE

Doopravdy nevím jak se rozhodnout..ale bude pro mě lepší když s blogem jednoduše SEKNU !! Bylo to tu s váma fakt kráásný..Naučila sem se plno nových věcí,našla sem super lidi (jak už sem psala) atd..Proto mi je doopravdy líto že možná skončim...i kdybych teda skončila....Je nejaka šance že se jeste vrátím..ale nevím,nevím..Myslím že sem napsala to co jsem chtěla..Stačí se jen rozloučit..ZBOHEM..Miluju vás..A děkuju za vše :)
KONKTAKTY

Facebook : Kateřina Zářecká
ICQ : 575214079


Žiju jen jednou a proto si chci užít každou sekundu !!!


WT - Memories (vzpomínky)
Dcl vhodná písnička :) Zbohem!!


Proč zrovna ony?

2. ledna 2010 v 23:15 | Katezar |  Diary & News
Grr..Je mi hrozně..Nemám slov..Dneska moje 3 lásky možná sekly s blogem :( Zrovna ony..Mezi ně patří moje nejcenější Kooi.nka,kterou doopravdy zbožnuju..Každej ted končí..(zase!!) Co s tím lidi máte? Jak už sem psala (né vám) ..Pokud skončí ještě někdo z těch který miluju..udělám to samí..prostě s blogem seknu..Bez vás by to prostě nebylo ono :(
Změnme téma :) Jak ste se dnes meli? já dcl pohodově..A co jste dělali celý den?..Já si četla ,čučela na bednu a na ájinu dělala projekt o within temptation..Víte přemýšlela jsem že bych udelala ,,Fanclub Within Temptation" ..Moc lídí který znám přes blog ani netuší co jsou zač..Ale poznala sem i pár lidiček který je zbožnujou..Takže asi ten fanclub udelam..

Nápis 0.01 ~ Hallo World

2. ledna 2010 v 11:40 | Katezar |  Nápisy
Vůbec se mi nelíbí :( Škoda že mi nejde PS..
Grafika je mojí výroby..Kopírovat pouze se zdrojem !Náš malý šotek

1. ledna 2010 v 16:44 | Katezar |  Fotky
Včera jsem delala pořádek v PC a narazila sem na pár fotek našeho zlatého,zlobivého broučka :D jsou to fotky focené rok dopředu..Když to bylo ještě malí :) Pár fotek je když už byl trochu starší,ale žádná není ze současnosti :)

Takhle fotka se mi děsně moc líbí <3

For me ~ Za rychlovku

1. ledna 2010 v 15:56 | Katezar |  Ceny
Děkuji mé milované d i r y~ za tento úžasný diplom :)


Happy New Year !!

1. ledna 2010 v 1:35 | Katezar |  Diary & News
Tak tu máme rok 2010..Mate z toho dobrej pocit? Já dcl joo!! :D Jak ste si užili Silvestr? U nás to byl trochu blázinec..Chudinka náš kocourek lítal po baráku jak utrženej ze řetězu..Hrozně se bál..No nedivím se mu xD Chtěla bych vám popřát hodně úspěchů do ,,nového" roku :D Snad bude lepší než minulí rok,předminulý atd..Prostě at se vám daří :) PS nápis by LoO~ny.Lii <3
Prosím za všechno co zkopírujete dejte zdroj !! :) Všechny články si sama upravuju, proto budu ráda když to pochopíte.. :)

Katezar ♥