JOHNNY DEPP  ~  JÁ A BLOG ~ AFFS

Březen 2011

Asi tak..

13. března 2011 v 14:01 | Katezar |  Diary & News
Nemám čas, náladu - to už jsem psala, doufám že to chápete ;) ..

Teď budu na tomhle blogu : www.everything-beautiful-dies.blog.cz .. Budu ráda když mi tam aspoň nějaké to affs napíše o spřátelení, mám vás ráda :) ..Uvidíme jak se věci budou vyvýjet, každopádně možná se sem někdy vrátím :) .. Teď budu na tamtom blogu.. ten je takovej deníčkovskej, nudnej :D

Možná je tohle konec..

12. března 2011 v 17:35 | Katezar
Předem se chci omluvit - nebyla jsem tu sakra dlouho! :/ ..a taky sem dlooouho nebyla u svých affs... teda..byla, ale nepsala jsem komentáře, vždy jsem jen mrkla co nového.. :) ..No.. Momentálně jsem psychycky v p*deli, nemám na nic náladu.. A.. ani na blog bohužel.. nevím jestli je tohle poslední článek..možná, až u mě bude všechno jako dřív tak se vrátím.. S blogem jsem sekla už hodněkrát a vždy jsem se vrátila.. tak.. nevim no.. Teď mi je už všechno ukradený.. :/:'( ..Ještě chci poděkovat všem mím affs - byli jste úžasný !! a budu k vám chodit i nadále ;)* ...Kdybych se vrátila, byla bych ráda, kdyby jste semnou zase spřátelili - bylo mi s vámi fakt fajn :)) ...Tak.. Zbohem.
Prosím za všechno co zkopírujete dejte zdroj !! :) Všechny články si sama upravuju, proto budu ráda když to pochopíte.. :)

Katezar ♥