JOHNNY DEPP  ~  JÁ A BLOG ~ AFFS

Diary & News

Asi tak..

13. března 2011 v 14:01 | Katezar
Nemám čas, náladu - to už jsem psala, doufám že to chápete ;) ..

Teď budu na tomhle blogu : www.everything-beautiful-dies.blog.cz .. Budu ráda když mi tam aspoň nějaké to affs napíše o spřátelení, mám vás ráda :) ..Uvidíme jak se věci budou vyvýjet, každopádně možná se sem někdy vrátím :) .. Teď budu na tamtom blogu.. ten je takovej deníčkovskej, nudnej :D

Nepřítomnost

25. února 2011 v 20:13 | Katezar
Omlovám se.. za to že nic nepřidávám a za to že nechodim k affs.. Teď píšu jen na rychlo - musim balit.. zítra jedu na lyžák (školní).. minule jsem byla na jinym :P ..Každopádně nebudu tu a články přednastavené nejsou :D ..Až se vrátím ( za tejden) tak vše vysvětlím :) Mějte se fajn ;)

5.2. - 12.2. tu nebudu

4. února 2011 v 12:45 | Katezar
hkhj

Jedu na hory :) ..Zalyžovat si :D
Takže tu celý týden nebudu - články jsou přednastaveny :) Užijte si prázdniny a nechození do školy (teda ten kdo je má) ;) ..Jinak až se vrátím, měla bych udělat novej lay :D ..Nevim jestli na něj budu mít nervy, ale skusim něco vytvořit.. K affs taky nebudu moc chodit - nebudu tam mít přístup na net, takže se omlouvám :) Tak se zatím mějte..Bye :)

Nebudu tu, nezlobte se

21. ledna 2011 v 15:05 | Katezar
Máma je na mě dcl dost naštvaná kuli problémům ve škole :D tudíž radči vypadnu na víkend k babičce, přijede tam i sestřenka, takže nuda nebude :) ..Tím se chci omluvit mim affs - o víkendu mě u vás na blogu neuvidíte :) Užijde si ty 2 dny volna ;)

Nestíhám!

11. ledna 2011 v 21:32 | Katezar
Je toho na mě moc, omluvám se..
O víkendu bych tu měla být, tak vám to vysvětlím!
Affs please nemazat, já se napravím !! :)

Nejdou psát komentáře!! ://

4. ledna 2011 v 19:24 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz
To už asi víte, že? :D
No, každopádně dokať to nebude fachat tak jak má, tak nebudu psát komentáře u affs!! Snad to pochopíte.. :D

EDIT [22:18] ~ Už mi to jde :D Jupííí :P :)

Prosím hlasujte TADY pro J. Deppa. :)

Happy New Year ;)

31. prosince 2010 v 21:46 | Katezar
Je to tady.. konec roku 2010..A začátek roku 2011.. Jsem ráda.. Tenhle rok byl hroznej :// ..Teda u mě :D :( ..Tak bych vám chtěla popřát šťastný nový rok.. Doufejme že bude lepší než rok 2010 :) A užijte si dnešní večer, jen se moc nestřískejte ;) :D Prozatím se loučím :D .. Čau ;)

Ten čas letí...

Hokej :)

30. prosince 2010 v 13:28 | Katezar
Za chvíli jedem do Prahy na hokej :D hrajou Pardubicee ♥ :) takže..tu celej den nebudu, nečekejte žádný články ;) ..Mm těšim se.. Tam zas bude jíídla.. Nejvíc se těším na malinový dortíky :D Někdy mi přijde že tam jezdim jen kuli jídlu :D ale né.. jedu fandit :D TAk báj ;*

De se makat !! :D

28. prosince 2010 v 15:43 | Katezar

Du udělat nový rozcestníky.. Bude to fuška !! ://
Nenávidím tuhle práci!! :D ale mám v tom zmatek.. :D
Teď tu teda bude ,,bordel" tak se nelekejte :D

Doufám, že jste si toho 24. užili ;)

26. prosince 2010 v 16:59 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz

Omlouvám se že jsem tu teď nebyla.
Ani sem vám nestihla popřát ,,Veselé Vánoce" :D
Byla jsem pořád s rodinou atd.. :) Snad to chápete :D Affskum se moc omlouvám, že jsem se u nich nestavila, ale od toho 22. prosince sem na počítač šla až teď :D A jak jste si užili Vánoce? :) U mě to šlo :D ..Tatínek koupil kulečník, takže se nenudíme :D Pak jsem dostala hadry atd.. Každopádně z dárků mám radost :D Co jste dostali vy? :)

Seznam dárků (jen některých.. :D) :
Kulečník, puzzle :D, DVD (bylo jich víc :D), kosmetiku, doplňky (sada zlatých prstenů, 2 prstýýnky s Jackem z The Nightmare Before Christmas, řetízek atd..), oblečení (tílka, rukavice, čepice, 3 mikiny,..), tašku (taky s Jackem z TNBCH ♥ ..je dokonalá!), hlavolam :D, peníze atd.. :)
 
 

Reklama

Prosím za všechno co zkopírujete dejte zdroj !! :) Všechny články si sama upravuju, proto budu ráda když to pochopíte.. :)

Katezar ♥