JOHNNY DEPP  ~  JÁ A BLOG ~ AFFS

Johnny Depp - News

Johnny Depp: Vedle Brada a Angeliny jsem jako ošklivé káčátko

17. února 2011 v 16:34 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz

Stejně jako Brad Pitt, i Johnny Depp už získal nejednou titul nejhezčího muže planety. Přesto americký herec tvrdí, že pobývat vedle Brada není nijak příjemné, člověk se totiž srovnává a připadá si jako ošklivé káčátko. Když se navíc přidá Pittova partnerka Angelina Jolie, efekt ošklivého káčátka se ještě umocní. "Když jsme natáčeli Cizince, Vanessa a já jsme si vyrazili s Bradem a Angelinou. Angie je úchvatná, stejně jako Vanessa. A Brad také samozřejmě. Když jsme seděli u stolu všichni, byl jsem jediné ošklivé káčátko. Já nejsem tak uhlazený. Abych byl upřímný, moc si ani nestříhám vlasy a neupravuju bradku," přiznal Johnny britskému Sunday Mirror.

Depp jako Elvis Presley?

4. února 2011 v 11:26 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz

Johnny Depp velmi touží po roli, ve které by ztvárnil legendárního krále Elvise Presleyho. ,,Johnny byl vždy fascinován silnými postavami a inspirativními lidmi jako je Elvis. Je nadšený myšlenkou na tento film, který by měl ukázat temné stránky Elvise v jeho posledních letech života, kdy byl superstar a velkou ikonou. Je to role, které chce Johnny dosáhnout!

Johnny Depp kupuje palác v Benátkách

31. ledna 2011 v 15:53 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz

Ačkoli film Cizinec není u kritiků příliš úspěšný, herec Johnny Depp na jeho natáčení v Benátkách vzpomíná rád. Italské město mu učarovalo natolik, že se rozhodl tu koupit palác. Nejoblíbenější americký filmový herec loňského roku Johnny Depp podlehl kouzlu italského města na laguně a koupí si klasický palác. Jde o čtyřpatrovou rezidenci ze 17. století s výhledem na známý Velký kanál. Palác Dona Sangiantoffetti, který se nyní renovuje, by populárního herce stál 10 milionů eur. Napsal to benátský list Nuova Venezia, který dnes citovala agentura APA. Podle zprostředkující realitní kanceláře se však ještě s Deppem na ceně nedohodli.

Johnny se s Angelinou před natáčením Cizince ještě nesetkal

26. ledna 2011 v 19:40 | Katezar

Předtím, než se společně objevili ve filmu Cizinec, se Johnny Depp s Angelinou Jolie nikdy nesetkal. "Je to zvláštní, ale naše cesty se nikdy nezkřížily," říká Depp.

"Pozoruhodné na tom je, že přitom máme množství společných známých a přátel, a s Bradem Pittem se znám celé roky, stejně jako s otcem Angeliny (Jon Voight)."

CELÝ ČLÁNEK ;)

Johnny o PzK4!!

17. ledna 2011 v 21:47 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz

Johnny Depp všem svým fanouškům slíbil, že se mají na co těšit. Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna mají totiž podle Deppa přinést mnohem větší svěžest než poslední dva díly.Herec se opět vrací do své staré známé, leč velmi podivínské role kapitána Jacka Sparrowa. Co ale diváci tentokrát ve filmu nenajdou, budou zmatky a spletité situace. Těm se chtěl Johnny nyní vyvarovat, a to se mu podle něj podvedlo. "Už žádná matematika, předtím museli diváci stále přemýšlet a přetáčet si film, aby pochopili, co se tam vlastně dělo." Tak dokončil svůj projev pro novináře.

Na Johnnyho zaútočil buldok!

16. ledna 2011 v 11:32 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz

Když Brad Pitt a Angelina Jolie potřebují, aby se jim někdo postaral o psa zavolají Johnnyho Deppa. Johnny se jim laskavě nabídl, že pohlídá jejich mazlíčka zatímco si Brad a Angelina dojdou na romatickou večeri po natáčení filmu Cizinec v Benátkách. Jakmile byl Johnny s buldokem Jacquesem sám, zvíře na něj zaútočilo. "Bláhově jsem si myslel, že noc bude v pořádku. Ze začátku jsem měl hrozný pocit, protože Jacques zrovna moc nevoněl. Ale říkal jsem si, že tu jednu noc přežiji. Dokud jsem si nesedl na postel, abych si sundal boty. Jacques se na mě zezadu vrhl, držel se mě a začal okolo mě skákat."řekl Johnny. Jacques neni zrovna malý pes váží přibližně 80kg. "Přišlo mi jako kdyby na mě spadlo 140kg, naštěstí ze mě někdo psa brzo sundal." dodal herec. Přátelství mezi těmito dvěma páry to, ale nepokazilo. "Často jsme chodili na večeře. Johnny s Bradem se znají už od osmdesátých let. Brad si také zahrál s Johnnym v Jump Street 21.

Nejoblíbenějším hercem USA roku 2010 se stal Johnny Depp

14. ledna 2011 v 15:21 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz

Sedmačtyřicetiletý Johnny Depp se ve Spojených státech stal nejoblíbenějším hercem za rok 2010. Deppa zařadili na nejvyšší příčku loňského žebříčku respondenti každoročního průzkumu společnosti Harris. Johnny tak sesadil z pomyslného hereckého trůnu předešlého vítěze Clinta Eastwooda. Depp, který nežije v zářivém světě americké filmové metropole Hollywoodu, nýbrž v ústraní na jihu Francie, se v roce 2009 musel ještě spokojit s druhým místem. To nyní obsadil Denzel Washington.

Z nespavosti Johnnyho vyléčilo pyžamo

28. prosince 2010 v 15:39 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz
Johnny Depp tvrdí, že zná dokonalý recept na nespavost. Insomnii mu totiž pomohlo vyléčit obyčejné pyžamo. Důležité je však zvolit to správné, musí být z bavlny a být aspoň o dvě čísla větší. Tento tip mu dal kolega Julian Schnebal. "Nejsem zrovna typ, co nosí na spaní pyžama. Mám tendenci trpět nespavostí a tento kamarád, Julian Schnebal, mi řekl: Mám pro tebe řešení. Věnoval mi tohle obrovské bavlněné pyžamo. Upřímně, spal jsem pak dvanáct hodin denně. Bylo to jako zázrak, ale není to zneužívání pyžama. Prostě si na něj zvyknete a jste v něm zabalení," tvrdí Johnny.

Film Johnnyho Deppa a Angeliny Jolie je propadák!

26. prosince 2010 v 15:24 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz

Nový snímek Johnnyho Deppa, v němž se objevuje poprvé během své kariéry po boku Angeliny Jolie, u diváků totálně propadá. Za první týden po premiéře vydělal v kinech mizivých dvacet milionů dolarů. A šokovaná z nezájmu fanoušků je především Angelina Jolie. Bez naprostých pochyb je to největší šok celé její profesionální kariéry. Ona si totiž myslí, že podala obrovský výkon, ale fakt, že to fanoušky nezajímá, je pro ni skutečně těžký," uvedla hereččina kamarádka. Johnny propadák Cizince tak neprožívá. Jeho Alenka v říši divů totiž byla jedním z největších hitů letošního roku a navíc se představitel kapitána Jacka Sparrowa věnuje natáčení čtvrtých Pirátů z Karibiku s podtitulem Na vlnách podivna, kteří budou mít světovou (a také českou) premiéru 19. května.

10 herců, kteří vydělali nejvíce za rok 2010

22. prosince 2010 v 11:55 | Katezar
www.a-change-of.blog.cz
Johnny na 3. místě!! To je úžasné! :)

ŽEBŘÍČEK :

1. Leonardo DiCaprio - $1.1 billion
2. Mia Wasikowska - $1.03 billion
3. Johnny Depp - $1.03 billion
4. Robert Downey Jr. - $807 milion
5. Daniel Radcliffe - $780 milion
6. Robert Pattinson - $748 milion
7. Kristen Stewart - $698 milion
8. Sam Worthigton - $494 milion
9. Jaden Smith - $359 milion
10. Jackie Chan - $359 milion

 
 

Reklama

Prosím za všechno co zkopírujete dejte zdroj !! :) Všechny články si sama upravuju, proto budu ráda když to pochopíte.. :)

Katezar ♥